Людині з глютеновой хворобою дуже важко адаптуватися до нових звичок харчування. Якщо ви дізнаєтеся про непереносимості глютену в більш пізньому віці, безглютенова дієта може стати вашим жахом.

Хоча сьогоднішні статистичні дані показують, що 1 з 200 чоловік страждає на целіакію, чутливість до глютену в європейській популяції досягає 50%.

Глютен викликає багато захворювань, які вже видно з першого погляду. Наприклад, це може бути целюліт, часті прищі або надмірно жирне волосся. Звичайно, деякі захворювання не розпізнаються на перший погляд, і це, наприклад, діабет 1 типу, захворювання шлунково-кишкового тракту та інших органів.
Кишечник на цій стадії не здатний переробляти глютен в раціоні і виникають запальні відкладення в кишечнику. Це призводить до поганого засвоєння живильних речовин і порушення харчування організму. І все це викликає слабкий імунітет.

Що люди з целіакію повинні виключити зі свого раціону?

  • всі борошняні вироби (випічка, макарони, піца, тістечка і т. д.)
  • алкогольні напої (особливо пиво, міцні алкогольні напої)
  • ковбаси (деякі готуються без глютену)
  • ароматизації
  • замінники м'яса (Робі, сейтан)

Навіть якщо ви виключите все це, ви можете не відчувати себе краще відразу, тому що глютен виходить з організму терміном до півроку. Багато що також залежить від складу дієти, яку ви дотримуєтеся при целіакії. Важливо не тільки дотримуватися безглютенової дієти, але і дотримуватися збалансованої якісної дієти і забезпечувати організм усіма поживними речовинами (вітамінами і мінералами).


Якщо ви страждаєте від цього захворювання або добровільно виключили глютен зі свого раціону і шукаєте підходящу їжу, я рекомендую спробувати нашу їжу без глютену. Готові страви збалансовані, смачні, більш того, без консервантів, доданих хімікатів і зі зниженим вмістом солі - тому вони також підходять для дітей від 1 року.
Ви можете вибрати з нашої пропозиції понад 100 продуктів - ми пропонуємо основні страви, супи, десерти, м'ясо у власному соку або пекарські суміші.