Menu
Your Cart
20% Знижки на всі продукти

ПРО ПРОДУКТ

Наші продукти проходять термообробку. Їх приготування полягає лише в підігріванні. Не потрібно додавати воду або продукт кип'ятити. Не оброблено вакуумом! 

Як може бути, що наші продукти мають термін придатності 3 роки? Ми використовуємо технологію ЦТП (СТР), яку можна порівняти з відомою консервацією, коли приготовлений продукт поміщується в упаковку і стерилізується при високій температурі. Термін придатності офіційно сертифікований Дослідницькою лабораторією в місті Градце Кралове (Hradci Králové), Чехія.

Немає необхідності продукти EXPRES MENU зберігати в холодильнику або морозильнику.
Просто складайте їх там, де температура повітря не перевищує + 30 ° C і де немає прямих сонячних променів. На короткий час витримають і більш високу температуру, наприклад, в дорозі до моря або в туристичному поході. 

Для приготування продуктів ми не використовуємо жодних хімічних добавок. Наш основний і головний інгредієнт - це завжди свіжі, 100% натуральні продукти. Ми відмовляємося використовувати які б то не було хімічні консерванти.

Про використання cookies
Ми використовуємо файли браузера cookies для підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся на це.